Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



> Правила раздела купли запчастей

В названии темы должна быть прописана модель машины!
Запросы на покупку запчастей должны содержать как можно более полное описание нужных деталей (описание, желаемое состояние, ценовой диапазон).
Флуд вырезается без китайских предупреждений.

Для коммерческих объявлений предназначен раздел ]]>Реклама]]>

Сообщения, оставленные в данном разделе, в общее кол-во сообщений пользователя не считаются.

 
Reply to this topicStart new topic
> Друк книжки
kLAMER
сообщение Jul 3 2024, 20:14
Сообщение #1





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 93
Регистрация: 25.10.2023
Из: Киев

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda 35



Як розраховується вартість друку книги в магазині ТакиБук?
Go to the top of the page
Вставить ник kLAMER в ответ
+Quote Post
Shelmer
сообщение Jul 3 2024, 20:21
Сообщение #2





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 72
Регистрация: 25.10.2023
Из: Днепр

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda 62



Замовляв друк книги в магазині ТакиБук і був приємно здивований прозорістю розрахунку вартості. Вони враховують усі додаткові опції, такі як тип обкладинки та додаткові елементи на обкладинці, ще на етапі розрахунку. Дуже зручно, що на сайті є онлайн-калькулятор, за допомогою якого можна самостійно розрахувати вартість друку. Це дозволяє швидко дізнатися приблизну ціну та вибрати найкращі варіанти для свого бюджету. Для детальної інформації дивіться розділ - друк книги ціна ]]>https://takibook.od.ua/calculators]]>.
Go to the top of the page
Вставить ник Shelmer в ответ
+Quote Post
Sahin
сообщение Jul 26 2024, 16:47
Сообщение #3





Группа: Новичок
Сообщений: 6
Регистрация: 26.07.2024
Из: Киев

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda 3



А там лише друк книжок роблять? Мені потрібна різноманітна рекламна поліграфічна продукція. Можете ще щось порадити?
Go to the top of the page
Вставить ник Sahin в ответ
+Quote Post
Davvid
сообщение Jul 26 2024, 18:09
Сообщение #4





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 58
Регистрация: 25.06.2017
Из: Киев

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda 6



Цитата(Sahin @ Jul 26 2024, 17:47 ) *
А там лише друк книжок роблять? Мені потрібна різноманітна рекламна поліграфічна продукція. Можете ще щось порадити?


Вам варто звернутися до друкарні АРТ-ПРЕС. Як підприємець, я вже багато років у них замовляю всіляку паперову рекламну продукцію, і вже давно переконався, що працюють вони дуже якісно, ​​а також оперативно. Буквально нещодавно знову замовляв там ]]>друк буклетів А4]]>, і результат вкотре порадував. Буклети були надруковані з використанням якісних матеріалів, з чітким і яскравим зображенням, що повністю відповідало моїм вимогам. Можливість оформлення замовлень через інтернет значно економить час і робить процес співпраці максимально комфортним. Думаю, вам також сподобається.
Go to the top of the page
Вставить ник Davvid в ответ
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 чел. читают эту тему (гостей: 2, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 




RSS Текстовая версия Сейчас: 8th September 2024 - 02:37